KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418021
nr 1541 8021
Jaroslaw Chudy
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad, daterad 1979. Olja på duk, 13x9, yttermått inklusive ram: 22x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:18:42
21/5 18:03:55
Jaroslaw Chudy
Läs mer om Jaroslaw Chudy